Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • coco2

    őstag

    válasz #19103744 #36364 üzenetére

    @JulianSinulf

    Jó, valahol talán nem kellene túllihegni, visszalépek párat a tökéletességtől. Nem kerget a tatár, van időm rá elég. Kezdőként nyilván nem fogok tutit alkotni. Ami jó lenne, az egészen ocsmány eredményt egy kicsit kevésbé ocsmány eredmény szintjéig csiszolni. Annyival már beérem. De sajnos küzdelem nélkül az sem jön össze :)

    @Reggie0

    Csavar valahol utolsó körben játszik. A rezonancia a körmös alátétet leeszi. Csavar rögzítő festék kell a rezonanciát bírni, de akkor meg minden alkalommal erőltetni kell a csavar fejet, és pár szétszedés után a csavart cserélni.

    Ha jól értettem, a felbontás maximum egy pattintható körmöt bír el. Akkor legalább ennyivel előrébb vagyok. Azt még jó lenne tudnom, hogy hajlékonyságra mit bírnak az anyagok. Gondolom nem nyomtathatok konkrétan gumit meg olyasmit. A téma összefoglalóban ahogy a listát néztem, a "Polypropilene" tűnt kellemesnek. Ha az esetleg törékeny, vagy valami, egy rámszólás jól jönne.

    A thingiverse linket köszönöm, kotorászok ott.

    @Mindenhova

    Konkrétan itt a prohardver topicon volt feltöltve? (1 hónap után törli a rendszer)

    [ Szerkesztve ]

    កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

Új hozzászólás Aktív témák