Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Reggie0 #14608 üzenetére

    Én szeretnék lassan eljutni oda, hogy thingyverse-ről leszedett bármit kinyomtatok különböző beállításokkal, hogy lássam a gyakorlati különbségeket egy-egy kész modell esetén. Csak hát megint megszopatott az E in mm^3 opció...
    Nekem nincs semmi bajom az alapfogalmak megtanulásával és a számolgatással. Szeretném érteni is a dolgokat legalább egy bizonyos szintig. Azt még nem tudom, hogy hová vagy meddig megyek el a 3D nyomtatás világában, de jó kis hobbi és régóta bele akartam már fogni. Szépen lassan de biztosan haladok. :DDD

    Egyébként nagyon jók ezek a részletes magyarázatok, de ha már unjátok a fejem nyugodtan adhattok pár kulcsszót is és én majd kigooglezom a többit. A legnagyobb bajom, hogy sokszor azt sem tudom mire keressek rá egy-egy problémával kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák