Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gtamate2

    veterán

    válasz J0shu4M1ll3r #77096 üzenetére

    Teljesen mindegy hogy milyen márkájú már, nagyon régen adódhattak kompatibilitási problémák de ott még az alaplap chipset miatt, de a lényeg hogy nem lesz probléma.

    A 950-et ki tudja hajtani a procid, főleg ha 4 ghz körül szaladgál.

    A 750ti van egy szinten a 7850-el nagyjából. A 950 pedig olyan 7870 feletti szint.

    (#77102) TechN7ne: Erősebb nála ~15%-kal, de most ugye nagyon rivaldafényben van a a 950/60, azért kíváncsi vagyok hogy mi lesz itt 1 év múlva. a felépítés miatt szerintem biztosan közelebb fognak kerülni egymáshoz ha már nem optimalizálnak rá ennyire, persze lehet hogy nem lesz igazam, majd meglátjuk.
    De amellett hogy elismerem hogy jó cucc lett a maxwell, azért olyan nagy késztetést hogy lecseréljem a 660-am, mondjuk a 970-en elgondolkoztam már párszor hogy arra még lenne értelme, de sajnos nem játszok már annyit hogy kihasználjam.

    (#77106) joshuam: Kapd szét a gépet, pasztázd újra a kártyát, tisztísd meg a ventilátort és a hűtőbordákat. Miután visszatetted ha esetleg gyárilag húzott kártya akkor vegyél vissza kicsit az órajelekből.
    De ezt itt folytasd a továbbiakban. :R

    [ Szerkesztve ]

    *Sn0w

Új hozzászólás Aktív témák