Hirdetés

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    Sziasztok!

    Intel i5-2500 (sima, nem K) @ 3,3 GHz (turboval 3,7)
    FSP Raider 550w táp
    Z75-Pro3 alaplap
    Igazából adatlapomon a teljes konfig.

    Régebben már voltam itt (közel 1 éve lassan), akkor azt mondtátok Nvidia vonalon a GTX 670/760/770/780 vonalon válogassak, ezeket még kihajtja ez a proci. No de mire eljutottam odáig, hogy megfelelő mennyiségű pénzt szánjak videokártyára (azóta sok minden összejött meg nem is), újabb és újabb kártyák jöttek ki, az árak is drasztikusan változtak, illetve stagnálnak. A fent említettek közül a 770, illetve 780-as verzió is fölöslegesen drágának tűnik a 9** szériához képest, ugyanakkor nem akarok túl jó VGA-t venni, hogy aztán CPU limites legyen.

    Még mindig GTX 460-ról váltanék, FullHD, all max, best for gaming. :) Keret rá: amennyibe kerül, kíváncsi vagyok a kínálatra. Szerintetek mi a befutó? Még mindig pl. egy 770-es, közel 90ezerért? Vagy 960 több tízezerrel olcsóbban?

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák