Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Celithrandi

    addikt

    válasz KAMELOT #160928 üzenetére

    Ezt a tirpák baromságot már olvastam tőled. A PC mindig is befektetés volt. Nem élvezeti cikk és nem hobbi. A pc munkaeszköz ami játékra is alkalmas. Amitől te beszélsz az konzol. Aki nem hülye és nem a szülei pénzéből él azt úgy vesz bármit is hogy tudja mennyiért fogja eladni. Én sem azért költöttem 1 millát az elmúlt hónapokban pc re mert ez egy olyan hobbi ami nyeli a pénzt. Azért költöttem mert tudom azt, hogy mire fogom használni, mennyi egy videókártya bányászati megtérülése, mennyi egy táp fogyasztásbeli megtérülése és tudom azt, hogy két év múlva mennyiért fogom eladni. Az elmúlt 10évben minden PC alkatrész cserén (2-3 évente) 1-15% ot buktam. Feltételezem te ennél sokkal sokkal többet, mert láthatóan nem vagy sem a számok embere, se ma racionális gondolkodás híve. Persze a kicsi buktához az is kell, hogy valamiért a magyar emberek annyira szarrágók, hogy képesek 2-3 éves alkatrészeket venni csak azért hogy pár ezer forintot megspóroljanak így nevetségesen magasan tartják a magyar használtpiaci árakat. Itthon százezreket adnak emberek olyan dolgokért amiket angliában meg svájcban kitesznek az út szélére.

    i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

Új hozzászólás Aktív témák