Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarletiel

    senior tag

    válasz Hunter2 #149929 üzenetére

    Oké, akkor én ebben ostoba vagyok és rosszul fogalmaztam, nekem mindegy, hogy a folyamat mely szereplője kezdi el azzal, hogy nem msrp és minimális haszonnal adja el a kártyát. Felőlem lehet ez nagyker, megaker, kisker vagy akár Bélabá is aki elvitte a nagykerből. Gondolom a gyártók nem 1000 euroért adják tovább a nagykernek, de javíts ki ha tévedek. Elhiszek én mindent, covid van kevés a chip, nincs vga. Ami meg van az meg megfizethetetlen a normál bérből élőknek akiknek nem befektetés az életük, nem csencselnek ezzel azzal a profit reményében. Tehát akkor nem a kisker a ge*i, viszont a folyamatban valaki/valakik fixen azok. És nem vagyok naív pontosan tudom, hogy a vga árak ismételten nem fognak visszaesni a korábbi árfolyamokba, max a 3060 nem 340 ezer lesz hanem 170-200 ezer mondjuk, holott annó egy 2060 átlagára 135 ezer volt. És igen hatalmas rant amit lemúvelek, de baromira elegem van az összes nyerészkedőből, nagykerből, gyártóból, covidból, Bélabából, meg, hogy az embert folyamatosan hülyére veszik. Mert áramszünet volt, Tsunami jött, megrengett a Magdi néni lába....Kifogás mindig van és mindenre IS áremelés a megoldás.

Új hozzászólás Aktív témák