Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asDTesa

    csendes tag

    Sziasztok!

    Új monitort szeretnék venni, ő lenne majd az: LG 34UC99-W Monitor

    Viszont nagyobb felbontáshoz, nagyobb videókártya kell, mert azért ez a mostani már Full HD-val is kínlódik olykor. Ezzel együtt, nem vagyok teljesen biztos benne, hogy áldozni szeretnék most új videókártyára. Ezen kételyek eloszlatásához lenne szükségem a segítségetekre, mert sajna nem vagyok túl jártas hardver téren. Kitalálhattátok, hogy a monitor nem játékhoz kell, viszont olykor szeretek játszani. Őszintén mindenfélével.

    A mostani set-upom:
    https://i.imgur.com/wITyoJ9.png

    Hát nem mai gép már ez sem. Mennyire rossz ez a processzor? Érdemes ilyen processzorhoz vennem videókártyát a monitorhoz, vagy inkább gyűjtögessek még és akkor már mindkettőt le kéne cserélnem, esetleg alaplapot is? A videókártya árak mennyire vannak reális árakon jelenleg? Tudom, hogy bányászat miatt nagyon felmentek az árak, de nem tudom, hogy még most is ezek árak láthatóak, vagy már azért visszaestek, ha nekem nem annyira fontos most ez, akkor érdemes lenne 1-2 évet várni? Ez a videókártya (a mostani) ezzel a monitorral mennyire lesz kompatibilis pl egy CS-hez?

    Előre is köszönöm a válaszokat :)

Új hozzászólás Aktív témák