Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slowman

    aktív tag

    Sziasztok

    A "szomszéd" topciban javasolták a meglévő routerem mellé ami nem fedi le megfelelő erősségű WiFi-vel a házunkat. Előzmény itt olvasható: WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat - (#52306)

    Meglévő router mellé keresnék egy plusz routert. AC módban használnám a régit a földszint jobb WiFi lefedettsége érdekében.
    Jelenleg használt router: TP-Link TL-WDR4300 N750

    Az volt az elképzelésem, hogy az új router minden bizonnyal fejlettebb lennem mint a jelenlegi és így az válna az elsődleges routerré és a jelenlegi lenne az AC a földszinten.

    Elvárások:
    -Lehetőségekhez mérten legjobb WiFi képesség. (eddig nem volt nekem ez annyira fontos kis lakásban bármi jó volt meg eddigi is kábel volt minden fix eszköznél, csak a mobil/tablet stb miatt kell, hogy kényelmesen használni tudjuk a házban)
    -Dualband
    -Nyomtató servernek be tudjam állítani
    -Jelenlegi routerrel jól kommunikáljon, nem ragaszkodom a TP-Link márkához (most az ASUS-t hypoljék nekem tapasztalatom nincs)
    -Kb. 30 alatt megálljon de ha kicsit fölé csúszik és van értelem elgondolkozom rajta.

    Nagyon más igényeim nincsenek router téren :N

    Ezeket néztem de bármi jöhet (nagyjából a sorrend is stimm):

    ASUS RT-N66U C1
    nem tudom mi a különbség az N66U C1 és az AC66U B1 között
    ASUS RT-AC58U

    TP-LINK TL-AC1750 ARCHER C7

    ASUS mintha valami spéci WiFi lefedettséget ígérnének bár nem tudom mennyire marketing és mennyire működik a valóságban?

    Milyen router ajánlott ebben a kategóriában? Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák