Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz Eclips21 #101311 üzenetére

    De a hivatalos oldal is csak a törvényi maszlagot mutatja, pl hogy az adó teljesítmény kevesebb mint x dBm. Miért nem képesek konkrétan odaírni hogy mennyi az annyi? Ezek a hivatalos specifikációk szerintem csak arra jók, hogy a törvény szerinti minimális tájékoztatásnak megfeleljen vele a gyártó. De ne tudjon a vásárló érdemi összehasonlítást végezni. Mert ha azt gondolnám én mint routerhez nem nagyon értő vásárló, hogy ezt a 100mw teljesítmény minden ma kapható új router tudja, ezért minden új router ugyanazon a sávon ugyanolyan hatótávval rendelkezik. De akkor ez nem így van, a törvényi határokat betartva a gyártó nem maximalizálja minden termékét?
    És ami a legrosszabb, órákon át bújtam a netet, kerestem olyan router tesztekkel, bemutatókkal foglalkozó oldalakat, amik valós hatótáv teszteket végeznének, de nincs ilyen. Legalábbis én nem találtam. Az összes oldal hosszú cikkeket szentel annak, hogy leírja milyen formájú, hány antennás, mennyi és milyen csatlakozó van rajta, dróton és közvetlenül mellette wifin hányszáz megabit jön ki belőle, bemutatják a menüt, stb hasonló dolgok. De hogy valós terepen mit tud a készülék leglényegesebb része, maga a vezetéknélküliség, arra semmi szándék. Olyanok ezek a bemutatók/tesztek, amiket az enyémnél kb kicsivel több tudással meg lehetne írni.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák