Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plague666

    tag

    Üdv. Segítséget kérnék prociügyben. Az áprilisi alaplapok érkezésével vennék valami újat budget kategóriában 1080p gaminghoz, de semmi AA cím, mmo-k és szimulátorok mennek. Millió tesztet elolvastam, ami alapján a ryzen 3 2200g a tuti buli, de a gond az, hogy van dedikált kártyám, egy gtx 950, szeretem is, meg is vagyok elégedve vele, így nem kell nekem vegázni. A jóval drágább 2400g is az integrált cuccával jobb csak, egyébként nem látni, hogy sokkal erősebb lenne a kisebbnél, az előnye csak a +4 szál lenne esetemben. A túloldalon ott az i3-8100, ami dedikált gpu-val jobb számokat hoz a videókban a stock amd társainál, de hetente jön valami hír az intelekről, már egy egész kísértetkastélyra való spectretípus van, elszállt a bizalmam. 100-ból ki kellene férnie a cpu-ddr4 ram-normális felszereltségű b-s alaplap kombónak, így i5 vagy 2600as ryzen nem játszik, de nem is igazán kell. Mit kéne venni szerintetek? Tuningolni nem akarok nem is érek hozzá, évente cserélni szintén nem.Netán tavalyi ryzent válasszak? Vagy neféljek az iháromtól? Köszönöm előre is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák