Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m.lala

    aktív tag

    sziasztok

    segítsetek picit, hosszú mérlegelés után (mivel egyenlőre úgysem használnám ki) halasztanám az fm2 re váltást de mégis a ktg hatékonyság jegyében nem hagy nyugodni a gondolat:
    meglehetősen koros konfigom szeretném lecserélni olyan szinten hogy a lapomban jelenleg egy e6400 dühöng mivel a tuninggal nem volt szerencsém
    (vitte az a 3.2ghz et is csak különböző anomáliák jelentkeztek befagyás, összeakadás) még kis szinten is instabil volt, feltételezem nem vagyok túl szerencsés vagy a ram választásom nem volt túl szerencsés szó mi szó megkapta a stresz teszteket(ram is proci is) stabil volt, de nem tudom másképp leírni csak alapon volt hajlandó normálisan működni

    2 kérdésem 1kérésem lenne lenne :U

    1.) van e értelme akár csak 10 e ft-ot is kiadni egy halott platformba? jelen állapotban arra gondoltam egy használt nagyobb 2 magos e8400 vagy 4 magos ami még egy ideig időtálló lenne ..nekem mivel csak online mmo-val játszom(metinezem konkrétan, néha test drive 2)
    2. ha van értelme mit ajánlotok tuning mentesen procierőben?
    3. szívesen vennék akár pmben is egy nevet itt az aprón akitől bátran megvehetem mert garancia a neve arra hogy nem volt szénné húzva a procija :)
    a lap:giga p35 ds3, 2*512 és 2*1giga ram, giga 8800gt

    köszönöm a segítséget :R

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

Új hozzászólás Aktív témák