Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz pjen #67889 üzenetére

    Ja, lehet félreérthető voltam, nem vettem rossz indulatnak, régen tényleg minden egyszerűbb volt, mert a szolgáltatók megbíztak a szerelőkben...ma már mindent leszabályoznak, mert elegük lett az ügyeskedőkből.

    Most ott tartunk, hogy szerencsére korrektnek tűnik a Gree magyarország ezen a téren és elküldtek egy másik papírt ami valóban ezzel a témakörrel foglalkozik, a lényeg hogy "SCOP: PASS" (The calculation method of SCOP acoording to the clause 7 of EN14825:2016) bármit is jelentsen, a lényeg hogy nem csak "CE" nyilatkozat, így remélem az ELMŰ-s sem fogja érteni. :D
    (Ezt csak azért írom, mert a doksijuk alapján ez a klíma fűtés üzemben jobb hatásfokkal és teljesítménnyel üzemel mint a Fujitsu 12LTCA ugyanúgy névl. 3,5kW egysége).

    De azért bele írták a mailbe hogy sose kérték még tőlük. :D
    Pedig ahogy Te is sejteted, jópáran rakattak fel "H" tarifára ilyen Gree klímákat...

    Most már csak azt nem tudom, hogy a "GWH12ACC-K6DN**F" - típus kódú cucc8ehhez kaptam papírt) tényleg a lényeges dolgokban ugyanaz-e mint az általam kérdezett: GWH12AFC-K6DNA2F/O berendezés?
    Ezt valaki innen is megtudja erősíteni?

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák