Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rottweiler89

    aktív tag

    BigBear
    A napokban nézegettem a D31/D41 Mesh Black-et. Nekem tetszetős. Szerintem nem lenne bajod a szellőzéssel a PSU miatt, azért meg lehet támogatni ventivel, plusz a Mesh előlapon keresztül is szellőzik némileg. Az ára egész jó, én bevállalnám, ha nem lenne már Montech King 95-ösöm.
    Szélességre igen, széles, de se nem magasabb, se nem keskenyebb a kelleténél, ennyi kell szerintem, nem hodály azért. :N Jól lehet szerelni, elfér minden, kábel management szuper, semmi sem akadályozza a légáramlást. Nekem bevált, ez az én véleményem, én ajánlom.
    A régi Tt Core V51-hez képest nekem álom. Az a ház is jó, kiszolgált sok éven keresztül, de a 95-össel nagyon nincs egy szinten.
    Ha a King 95-öt nem ajánlják(pacsi poli27), és ezidáig sem cseréltem volna házat, valószínűleg D31/D41-et szívesen vettem volna.

    [ Szerkesztve ]

    AeroCool Hexform, Gigabyte B550M K, AMD Ryzen 5 3600+Thermalright Assassin King 120 SE, 2x8GB Corsair Vengeance RED DDR4 3200Mhz, Sapphire Pulse RX 6600 8GB, Micron 2450 256GB, Micron 3400 512GB, Kioxia Exceria 960GB SATA3, Fractal Design Anode Bronze 650W, MEETION K9320 RGB, THE G-LAB Kult Helium

Új hozzászólás Aktív témák