Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Old FatBoy

    aktív tag

    válasz JasL #47825 üzenetére

    Közben lejárt a szerkesztésre szánt időm.
    Innen folytatom:
    Pont ezért hoztam fel példának a CM HAF XB-t mert az számomra ronda ráadásul a hot swap fiókok és a hátra kilógatott táp között is kevés a hely a kábeleknek/jelenlegi fekvőházamban is hasonló a helyzet ebből kifolyólag sikerült is amortizálnom a Thermaltake rack-em sata tápcsatijának hártyavékony müanyag csativezetőjét./+ a kábelmanagmentje is elég gyenge az XB-nek.
    A Corsair sokkal szebb de rossz az elrendezése.
    Sokan már teljesen leírták az ODD egységeket én még igaz ritkán de használom viszont ebbe elég nehézkes lenne a lemezkezelés annak ellenére,hogy így is lehet használni ezenkívűl szükségem van a 2db sata mobilrackre is mert alapból ssd-ről megy a rendszer a hdd-t csak akkor csatlakoztatom ha szükség van rá/minek pörögjön feleslegesen?/valamint a családi fotóinkat is több HDD-re archiválom és rack-el sokkal egyszerübb mint a ki be huzogatással.
    Ha ezt a házat veszed szükséged lehet egy ventiszabályzóra is ami szintén hülyén néz ki állítva.
    De persze mindenkinek más az igénye ha neked megfelel vedd meg én csak kifejtettem,hogy nekem miért nem jó.
    Csak az bosszant,hogy milyen jó is lehetne ha az igényeimnek megfelelő kialakítású lenne de nem az és sajnos nem is találok fekvő ill cube házban olyat.
    Az XB-t pedig nem veszem meg akkor inkább marad a régi.

    Audiophile Troll

Új hozzászólás Aktív témák