Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz PROTRON #85726 üzenetére

    Szerintem ezek a vertikális egerek ott alapból elhalnak, hogy baromi nehezek. Hogy kíméli az ízületeket, ha szteroidot kell szedni, hogy megmozdítsd? Nekem is van egy ilyesmim, bár az nem teljesen vertikális; egy MS Sculpt Ergonomic Mouse , ami a Sculpt Ergonomic Desktop részeként került a birtokomba (enélkül ~1000 pénzzel lett volna olcsóbb a billencs, míg a patkány külön megvásárolva 15k, szóval nevetséges szituáció), de az is olyan, hogy maximum a kukába terelgetném, nem egy egérpadon, mert nem csak a szenzor (vagy a wireless része) ultragagyi, de percek alatt indukálja a szúró, hasogató fájdalmat.

    "Szerintem ezt Te egyértelműen az emberiség megvédéseként könyveled el."

    Csak óvatosan bánj a veszélyes hulladékkal, mert hiába csomagolták vasbeton szarkofágba, a környezetedben élők testi/lelki integritását is veszélyeztetheted vele! :DDD

    "levettem DPI-t 2400-ra, majd a windowsban a kurzor sebességet felraktam 10-->14-re, pontosabbá "

    Jesszus atyám. Légy szíves válaszolj a a topik összefoglalójában feltett kérdésekre, és vegyünk neked egy normális mutatóeszközt! :DDD A Windows kurzorsebességet meg a default 6/11-es állásban, középen kell hagyni + Enhanced Pointer Precision off; innen indul a pontosság utáni hajsza. Egy valamire való egérpaddal folytatódik, amire aztán a korrekt egér kerül, jóféle teflonnal/kerámiával. El is kezdtem cirógatni a Shidenkai-on szemérmeskedő Hati S-t. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák