Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deva

    tag

    Sziasztok,

    Lassan aktuális lesz, hogy új egeret vegyek. Igazából még nincs sok elképzelésem, de amikor elkezdtem gondolkodni, hogy milyen irányba mennék, mindig oda jutottam, hogy még régebben a Razer Copperhead volt az, ami baromi kényelmes volt, és rettentően sajnáltam, amikor megadta magát.

    Szóval a kérdés, manapság van a Copperheadhez hasonló, jó minőségű egér? Azért válaszolok az összefoglaló főbb kérdéseire is:

    1. Mennyi a keret?
    Legyen 20k körül, de ha valami több, és annyival jobb, hajlandó vagyok áldozni rá.

    2. Használtpiac játszik?
    Nem.

    3. eBay, külföldi rendelés játszik?
    Igen, de csak új.

    4. Mire használnád az egeret?
    Játék, PS, általános felhasználás.

    5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?
    Palm.

    6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben.
    Huh, ez most jó kérdés, nincs a közelben mérőszalag, de a Copperhead tök jó volt méretben. :)

    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
    Jelenleg egy 1000 DPI-s egerem van, ahol 6.5/10 van beállítva érzékenységnek, ez megfelel, szóval kb 650 DPI, amit tökéletesnek érzek.

    8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
    2-2 programozható, extra gomb a jobb és bal oldalon, illetve jobb kezes kizárt, mivel bal kezes vagyok. Illetve örülnék, ha csöndes lenne és nem kattognának a gombok, de ez csak opcionális.

    Előre is köszi! :))

    It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

Új hozzászólás Aktív témák