Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    sziasztok
    mielőtt egeret vennék gondoltam érdeklődnék egyet nálatok is:

    inkább azzal kezdem, ami van: [link] [link]
    éppen 3 éve rendeltem őket, és a 2. is most kezd betegeskedni, tehát ilyen 1-2 éves élettartammal lehet számolni velük, ami mondjuk azt jelenti, hogy $~1/hónap amit egér vásárlásra szánnék
    értem ez alatt, ha van egér, ami nagy valószínűséggel kibír mondjuk 5 év egész napos használatot, akkor belefér az $50-60-as árkategória is
    munkára kell, semmi extra, viszont nekem fontos a magas cpi és a nagy méret, nézegettem hogy fogom az egeret, használat közben, szerintem palm, de kicsit módosítottan, mert nekem az ujjaim a gombokon vannak végig, az ujjak alatti/a tenyér tetején lévő párnák felfekszenek az egér tetejére és a tenyerem alja/csukló rész pedig az egérpadon van felfeküdve, az alkarom meg az asztalon, a tenyerem tulajdonképpen nem érintkezik az egérrel és a mozgatását is csak ujjakból végzem, csuklót nem emelem fel - ugye ez kb azt jelenti, hogy az egeret nagyjából egy 1cm sugarú körben mozgatom és így kell hogy a monitort átérje a kurzor

    korábban használtam a4tech x6 60d és 80d-t is, de azokkal az a baj, hogy túl keskenyek és a hüvelykujjat olyan kicsit behajlított tartásban használni órákat/napokat nagyon kényelmetlen és akkor az alacsony cpi értékekről még nem is beszéltem, logitech g100-at is vettem ezzel a két kínaival egyszerre, de sajnos azt sem tudtam használni, mert az is kicsi
    a hüvelykujjnál lévő 2 gombra sincs szükségem, de nem nagyon találtam olyan egeret, ahol ne lettek volna meg ezek a gombok
    használttól sem zárkózom el, ha érdemes foglalkozni velük

    a kínai 'gagyikkal' sincs problémám, főleg ilyen ár mellett, de azért vannak pici bosszantó dolgai, hogy előfordul, hogy elugrik a kurzor, de szerencsére csak ritkán jellemző
    megköszönöm, ha tudtok valami tippeket mondani

    [ Szerkesztve ]

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák