Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben01

    őstag

    válasz tecsu #12128 üzenetére

    Ha a 90-100K-s kamerák a belépőszint, akkor a 60K körüliek mik? A borzalmas kezelés alatt mit értesz?

    Nem akarok én semmilyen elképzelést igazolni, de még mindig nem írtál se általad jobbnak ítélt alternatívát (gyártót/típust), se konkrét (szakmai/műszaki) érveket. Nekem a jövő hónap elején szükségem van egy kamerára, durván 100K a keret. Nem impulzusvásárlás (nem is értem, hogy ez miből jött le :F ), egyszerűen most vált időszerűvé. Azon túl, hogy ezek közül egyiket se , nem igazán lettem okosabb.

    Azt csak halkan jegyzem meg, hogy a plazmás topikban is ez volt a trend, vagy vegyél panasonicot vagy inkább gyűjtögessél még, mert a többi az inkább futott még kategória. Vettem egy samsungot és tökéletesen elégedett vagyok vele. Valahogy ezt érzem itt is. Jelenleg egy 10 év körüli sony miniDV kameránk van, annál valószínűleg a felsoroltak közül bármelyik jobb felvételt készít. Elfogadom, hogy ezek nem számítanak komoly kamerának, de jó eséllyel kielégítik az igényeimet. Ehhez mérten kérek tanácsot, lehetőleg konkrétumot.

    http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

Új hozzászólás Aktív témák