Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz proci985 #69635 üzenetére

    "olcso membranost mai napig lehet forintokert venni :)"

    Persze, de volt egy időszak amikor gyakorlatilag csak az olcsó membránosat lehetett kapni, mást semmit. Meg manapság is random mediamarktban többnyire csak azt árulnak. Sokaknak meg innen van ez a percepció szerintem, hogy billentyűzet párezer forint és ennyi, aztán jön a sokk, hogy úristen ajánlott billentyűzet de 80k? Hát nooormális? :) Mintha ez valami újkeletű úri huncutság lenne. Nem az, a membránosok előtt sem volt olcsó egy jó billentyűzet. Most sem az. Csak ezt akartam mondani. Az már más kérdés nyilván, hogy arányosan jobb-e a drágább...én azt gondolom a 100 ezres nem 10-szer jobb mint a 10 ezres, de sajnos ha minőséget akar az ember akkor ki kell nyitni a pénztárcát, mert az anyagköltség, plusz a kis példányszám miatti nem létező méretgazdaságosság egyből felhajtja a költségeket. És a probléma, hogy sokan pont abban a 20-30 ezres sávban keresnek még mindig (mert ezzel mégiscsak bőven túllépi keret terén az olcsó membrános szintet, de azért még le lehet nyelni), ahol kb ugyanazt a minőséget hozza az összes gyártó, és 12-egy-tucat billentyűzetek vannak, szóval kb annyit tud itt mondani az ember hogy amelyik szimpibb azt kell venni, vagy egyszerűen az igényeinek megfelelő termék nem létezik.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák