Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • failed

    tag

    szasztok!

    hyperX alloy fps vagy ck550?

    mindkettőt reddel venném szerintem. sose vót még mech billem, de már nagyon régóta buzerálja a csőröm, hogy veszek egyet. mivel én ilyen régivágású vagyok, a hyperx-et venném a cherry kapcsolók miatt. de a ck550 is bejön. Igaz abban ha jól tudom, akkor nem cherry, hanem gateron csiribirik vannak.

    Szóval alloy mellett az szól, hogy cherry, ck550 mellett meg az, hogy tudok rakni halvány, fehér háttérvilágítást, meg talán valamivel masszívabb darab... :DDD ;]

    amúgy számomra mindkét márka másod(sokad)rangú a billentyűzetek terén. a hyperx számomra memóriamodulok terén ismert, a cm meg coolerek terén. nem tudom perifériákban mennyire képviselnek hasonló, vagy jobb szintet, mint a fő profiljukban.

    a régi osztrák gumiharangos billem gombjaimnak nem tudjuk kiönteni a belsejét, hogy rá tudjam őket húzni mech kapcsolókra? :U :DDD premier után szabadon...

    Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

Új hozzászólás Aktív témák