Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz freelanced #11850 üzenetére

    Én kb 2004 óta, amióta van hitelkártyám, használom ebayt. Egyszer nem jött meg egy 5 dolláros kütyü, a tulaj szó nélkül adta vissza a pénzt.
    A bukó lehetősége benne van, de erősen kicsi a valószínűsége. Félmilliót meggondolnék kifizetni de kisebb összegekre simán, 100e-re is vettem és nem volt gond. Az illetőnek volt vagy 50 ezer eladása, pont az enyémmel szarakodik...
    Meg kell nézni, a sok ezres eladókat szeretem. Nem annyira olcsók (mert nem alkalmi, használt cucc eladó) de sokszor megéri ha az ember kiszámolja. Főleg ha olyasmi kell amit nem lehet nálunk kapni... mint a kék QFR-em :) azt egy amerikai cégtől vettem aki többek közt ebayen is árul... rendes cég raktárakkal meg minden...

    Az online vásárlást ki lehet hagyni, csak akkor elmegy az évszázad az ember mellett.

    (#11848) takysoft
    Hajjaj, az a 10 visszajelzés nem sok jót sejtet. Azért egyet én is bevállaltam gyorsba, úgyis kell egy ilyen, aztán max nem class10 lesz...

    [ Szerkesztve ]

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák