Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w44

    csendes tag

    Sziasztok, elromlott a konzolom:) es kacsintgatok pc fele. Uj vagyok es fogalmatlan, hogy mondjam: Szeretnem megtanulni ezt a szamitogepet.

    Szoval ne nagyon ussetek:) par kerdest nyomban feltetnnek a turelmesebb valaszolo(k)nak.

    az (asus z370-p nel), ,hogy
    "PCI Express 16x bővítőhely 2 db
    PCI Express 1x/4x bővítőhely 4 db"

    az azt jelenti,hogy akar 2 vidaokartya is mehet bele? (azaz 2monitorral,nem ugy,hogy sorban kotve vagy usbn, vagy mire jo az?)
    az a 16x gondolom a gyorsasag vagymi - gondolom oda szoktak rakni a vkartyat.

    a 1x/4x meg az egyeb periferia kartyainak a helyei?
    Jol ertem?

    vagy ez azt jelenti,hogy ilyen vastag ?2 helyet foglalo? 1080 jellegu videokartyak is bemennek?

    ---
    A masik kerdesem az,hogy mi az ,hogy OC? overclock?
    az miert jo nekem? Messzebb latok a jatekban,hamarabb rajzolodnak ki a fak? :)
    (vagy mittomen gyorsabban szamolja az autocadet?)

    ---
    megegy bombasztikus:) kerdesem lenne,mi az a tuningkepes lapoknal,hogy "szorzozaras vagy mentes"?
    a biosban be lehet allitgatni valami szorzot, es azt vagy korlatozzak vagy nem?

    ---
    +1, ha van meg turelem:
    "5. DVGA-t vagy IGP-t szeretnél használni és utóbbi esetben milyen kimeneten csatlakoztatnád a monitorodhoz (HDMI,DVI,DP) ?"
    azmiaz h dvga vagy igp? erre nem tudok valaszolni. Hdmi -t szeretnek, azt hiszem. Van mindenfele monitor csatlakozom (regebbiek),de van hely a monitoron hdmi-nek is. Kell valamire kulon figyelnem? vagy az ilyen extra monitor kivezeteseket hivhatjuk extra alaplapi szolgaltatas(ok)nak?

Új hozzászólás Aktív témák