Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovi831

    aktív tag

    Sziasztok

    Máshonnan idézném saját magamat: :)

    Sorry, hosszú lesz egy kicsit, de fontos lenne, hogy segítsetek, mert alaplapot kéne választanom, ha ha minden jól megy!

    Korábban már leírtam a szenvedésem a az Asus M5A99X EVO alaplapról és a Logitech G27-es kormányról.Akkor azt mondtátok hadjam az energia gazdálkodási sémákat és én magam húzzam a procit(FX8120). Megtettem, nem vált be...stb.

    Kb. 3 nap alatt letesztelve(mert eddig kínlódtam velel) rájöttem, hogy az alaplap usb portjával van a gond.
    Ja és néha mikor a windowst rosszul állítom le, akkor nem tudom használni néha a bill.-t, hogy kiválasszam az indulást.Már minden létező kapcsolót kipróbáltam.Még a vga-m(GTx650Ti) is elkezdett vibrálni, miatta egy korábi vga-t ezért cseréltem le. Nem az volt a gond(vga), most már rá jöttem. Vissza kell vinnem.

    De, ha választhatok helyette milyen alaplapot vegyek? (asrock extremem 2-3?)

    Ez olyan 31 ezer körül volt, ha ilyen árba kéne Asrock alaplap, megelégednék vele, vagy inkább ráfizetnék egy asrock fatal1ty alaplapra. Pedig mennyire tartózkodtam az Asroctól, hogy az Asus az jobb, hiába ugyan az a gyártó. Érdekese ki is jött az EVO lapomből rev2.0. Vajon miért? Csak nem a probléma miatt?

    De korábban olvastam, hogy néhány Asrock alaplap hibás vezérlővel jött ki(jmicron sata3??nemtom?).
    Most tényleg mit válasszak?(túlhajtás miatt érdekelne az asrock fatal1ty, állítólag a legjobb)

    Szóval milyen alaplapot vegyek?(legalább 4-5 venti csatlakozó legyen, de ha nincs akkor majd veszek elosztót)

Új hozzászólás Aktív témák