Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz #46372352 #37485 üzenetére

    :R Nem is kioktatásból írtam ....
    "az Asus lap hálókártyája a garancia után bedöglött," hát az hogy 3év után egy lapnak egy részegysége bedöglött azért nem minősít egy márkát. Miért lenne kínos neked? Attól hogy nálam bevált ő kaphat egy pl. rosszabb kondival/forrasztással/chipel eltátott darabot.

    (#37486) GrooveHero
    Azért kérdeztem hogy "K"-s e a CPU.Marad az a kis szorzóemelés amit enged (4+1) a BLCK-t szerintem sem éri meg piszkálni.De azért megjegyezném hogy egy B75-ös lapban is megy 3.9-et a kinézett CPU :U Most komolyan 100Mhz-ért vennél tuninglapot?
    De ha igen ASROCK Z77 Pro3 a dante által ajánlott MSI Z77A-G43 , BIOSTAR TZ77B , ASROCK Z77 Pro4 ezek mond 26-27K-s "alsó kategóriás" (nem azt jelenti hogy rosszak) tuninglapok.
    (#37487) akos86
    De tudja a magfeloldást ..... próbáltál egy kis +feszt adni a CPU-nak?
    (#37492) reflxx
    ASROCK Z77 Pro4-M 26K körül ASUS P8Z77-M 27K körül.Vagy legolcsóbban (kb.23K) ASROCK Z77M bár személy szerint nem igazán ajánlom a hűtőborda nélküli tuninglapokat (annak ellenére hogy szorzózáras CPU-hoz megfelel).
    (#37491) akos86
    Mint írtam abban a lapban is megy a dolog hiszen van fórumtárs aki használja is.
    Mondjuk ettől neked jelenleg nem működik. Ha a feszültségemeléssel sem megy a dolog még elállhatsz a vásárlástól (azt hiszem 8 napig) és becseréltetheted az Asrockra ...

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák