Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • picur220

    veterán

    válasz IreN!CuS #26006 üzenetére

    Szerintem nem azzal van a baj, hogy mérnek. Mérjenek nyugodtan, az emberek meg tartsák be a szabályokat, ennyi. Nekem személy szerint azzal van tele a t...hócipőm, hogy kitesznek egy 40-es táblát a 3km hosszú egyenes közepére, ahol semmi nincs, vagy talán picit kátyús az út, de simán el lehet rajta menni 90-nel. Aztán fogják és mérnek. Vagy pl Szolnokról Cegléd felé a 4-esen vagy egy körforgalom a 110-es 4-sávos rész után, ott is pl kinn van egy 90-es, mögötte 200m-rel egy 60-as tábla (mögötte ~250m-re körforgalom), és a 60-as mögül 10 méterrel mérnek állandó jelleggel. A körforgalom előtt nem a tábla miatt fognak az emberek lassítani, szerintem. Itt csak szimplán pénzbeszedésről van szó.

    Ezekkel a dolgokkal megint a kisembereket büntetik, mivel akinek van pénze (20millás Mercire, vagy sportautóra), az vesz egy traffiblokkolót, azt a rendőr meg így járt. Amikor sípol, lassít, amikor nem, megy, mint az állat. Mondjuk autópályán ha kihelyezett traffi méri meg hátulról, az ellen nem véd, vagy ha a rendőr sokáig nem tudja megmérni, utánaküldi a motorosokat, szóval van megoldás, de ez a probléma is ugyanúgy fennáll.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák