Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khelben

    nagyúr

    válasz picur220 #26025 üzenetére

    Ezekkel a dolgokkal megint a kisembereket büntetik

    Én nem a 20 millás merciket látom kirívó módon száguldani, hanem a szakadt hülyegyerekautókat, amik kevesebbet érnek, mint a büntetés, amit kaphat...
    A blokkoló meg messze nem nyújt 100%-os védettséget.

    [ Szerkesztve ]

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz picur220 #26025 üzenetére

    Mondom engem nem zavar hogy mérnek,engem az zavar ahogyan teszik,ahogy sunnyognak és kihasználják a kint hagyott 30-40es táblákat.
    Igen a kisembereket szívatják szerintem már rég be kellett volna vezetni a fizetés arányos bírságot talán az valamivel jobb lenne.
    Amíg van sok bevételük nem fognak változtatni aztán ha egyszer eljutunk odáig akkor fogják bevezetni a fizetés arányos büntiket vagy illegálissá tenni a traffiblokkolót.

    Khelben : én a legtöbb száguldozott azért nem kis értékű autóban látom PL.: Polo/golf/ bmw/passat/suzuki(mondjuk abból a régi nem túl drága)/meg persze a q7 x5 stb stb nagy dögöket.
    Most szombaton letúrtak párszor pedig nem pöcsöltem,de jött a sötétített kályha csöves pole 5 fővel.(70es táblánál 80-85 között mentem én)

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • Rick4

    félisten

    válasz picur220 #26025 üzenetére

    Nem értek valamit. Mész egy útszakaszon, ki van téve egy tábla. Mire fel döntöd el előre, hogy itt ennek ellenére mégiscsak lehet gyorsabban hajtani? Mész amennyivel lehet, utána meg max dörmögsz magadban, hogy minek ott a tábla, és a francba is, most 23 másodperces késésben vagy.... Komoly érvek bármi ellen is. A kisember meg miért is akar száguldozni? Mert megteheti hogy belecsorgat a kocsiba 100-on + 2 liter benzint? Akkor már nem kisember. Mert fontos találkozóra siet? Akkor már nem kisember. Helyre kellene tenni a fejekben azt a dlgot, hogy a közlekedés arról szól, hogy A-ból eljutok B-be, annyival amennyivel lehet, amennyi ki van írva és kész. A közút nem versenypálya, a 70 éves nagymama, vagy a gyerekét hurcoló fiatal anyuka se számít arra, (és ugye a kresz is leírja, hogy joggal számítasz arra, a többi közlekedő is betartja a szabályokat) hogy kihajt, és valaki 140-nel oldalba kapja. Te mit mondanál egy gyorshajtóra, ha a családtagoddal történne ilyesmi? Megértenéd, hogy ő bármilyen jogcímen is, de sietett? :U

    A blokkoló meg annak kell aki egyik helyről a másikra siet és fontos ember, vegye meg, használja ha neki jól esik, de ha baleset lesz belőle, kezét- lábát vágják le, de előtte 15 év kényszermunka a kőbányában... :K

    És végezetül még egy kérdés: Ha mindenki annyival menne amennyivel lehet, hol lenne értelme rendőröket ültetni az autókba, és méregetni velük napokon keresztül a szabályosan közlekedőket? Na napi 1-2 madár lenne, szerinted az adatfeldolgozó központban Szombathelyen dolgoznának-e több mint 100-an ?Persze hogy nem. Kaszáljanak csak, míg a sok barom meg nem tanulja.... Tőlem lehet egy gyorshajtás 300 ezer, egy ittas vezetés 3 milla. Miért is szeretném, ha ilyen emberek nem lennének az úton? Mert én nem ilyen vagyok, ennyi. Hulljon csak a férgese....

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák