Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBOTER

    addikt

    válasz schawo #34797 üzenetére

    Összességében ez a hozzáállás a Hi-Fi/Hi-End témához előremutató és szokatlanul békés.

    Mert ez a vélemény önmagában hordozza azt is, hogy nincsenek egyetemesen meghatároható értékek ezen a téren, rengeteget számít az ízlés. Így a "szakértő" és "szakértelem" szavak is megkérdőjeleződnek.

    Viszont én nagyon ritkán olvasok objektív véleményt ebben a témában, Inkább papok vannak és igazságosztók. A vitát pedig az egész mögött lévő üzlet generálja. Olyan nonszensz állítások, reprodukálhatatlan tesztek/vélemények veszik körbe az egészet, hogy a jóindulatnak még a látszata sincs meg. Ennek az egésznek a tudásbázisa egy hazugságbázis inkább, tele műszakilag nevetséges állításokkal, vallással, hittel. Olyan emberek magyaráznak nekem műszaki dolgokat azonnali lealázással, akiktől akkor is többet tudtam az elektronikáról, amikor megszülettem.

    A baj az, hogy a fotózás is elindult ebbe az irányba, bár itt megvan az előny, hogy bármeddig nagyíthatjuk és elemezhetjük a képeket, viszont a zenét nem szoktuk lelassítani, hogy jobban figyelhessünk rá.

Új hozzászólás Aktív témák