Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.vr

    őstag

    válasz Mercutio_ #26498 üzenetére

    "Az állításom ez volt, semmi más, és megkérlek, hogy ne próbálj belemagyarázni olyat, amit nem írtam"
    Pontosan, és ott szerepel feketén-fehéren ami kissé kiakasztott: "Izé... ittál vagy bölcsész vagy?"
    Mindezt úgy hogy amit írtál annak zérónullasemmi relevanciája volt az én mondandóm szempontjából.
    Valamint nem magyarázok én bele semmit, állítólag Te válaszoltál a kérdésemre, hát feltettem újból. Biztos válaszoltál? Nekem nem úgy tűnt (hiszen írtam: én is használok fényerős obikat kevés fényben, ennek zérónullasemmi köze van a kérdéses mondanivalómhoz.
    Persze ha azt írnád hogy neked mindegy hogy iso3200 vagy nagyságrendileg kevesebb - na látod ez releváns info lenne! Az persze egy más kérdés hogy mi _lenne_ a helyiértéke...)
    Az E-5 szenzorát meg végképp ne keverd már ide, inkább próbáld kontextusba helyezve megérteni miért is került egyáltalán az E-5 szóba.

    "Egyébként nem gondolom, hogy Parci/Roboter/FEDman/madgie szintjén tettél itt le az asztalra, hogy ilyen hangnemet megengedj magadnak."
    Merthogy milyen hangnemet is engedtem meg magamnak? (ezzel szemben ugye Te.. lásd idézet) Valamint mégis hogy jönnek ide a most megnevezett fórumtársak!?
    Kóstolgatni kezdtél - és most csodálkozol hogy ez nem nyerő?

    [ Szerkesztve ]

    "Oscar bácsi meg nem gyütt"

Új hozzászólás Aktív témák