Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacces

    őstag

    Sziasztok!

    Egyszer már írtam :) De akkor Sony Xperia P volt. Most viszont történt egy kis változás (munka bejön, fizetés emelés :D)
    Hali,
    Sony Xperia S/SL alternatívát keresek most :)

    Nagyon fontos a kamera tekintetében, hogy nekem volt egy Nokia N8-am, és annak a szintjéhez közeli kamerával rendelkező telefonokat keresnék elsősorban!

    - Árkategória. Max.:60K. Ideális az 50K.
    - Használt vagy új: használt elsősorban, de ezek közül is a jó állapotban lévőek.
    - Hol vennéd meg? aprod.hu, hardverapro.hu, vatera.hu, hasznaltgsm.hu
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? 1 év
    - Mire használnád? (az alábbi sorrendben a legelején lévő/legfentebbi a legfontosabbak)
    ~ Fényképezés, Videozás néha (N8 szintjét hozza)
    ~ Dokumentum szerkesztés!!! Google Docs írása előny. Ezek megtekintése, PDF-ként is. Google Docs és PDF olvasás fontos :). Ez azért is fontos, mert nyelvtanfolyamra is mennék és akkor közben már a telefonba jegyzetelnék, a jegyzeteket meg akár a BKK járműeiven is előtudnám kapni és olvasgatni/tanulni
    (Visszont itt jöhet az érv, hogy Telefon vagy Tablet :) ) A Tablet kényelmesebb lenne, de a Telefont mobilisabnak érzem, könnyedén elfér a zsebben :)
    ~ Zenehallgatás, Rádió hallgatás (online, internetes)
    ~ Internet (Máv oldalai, időjárás nézése, emailek olvasása)
    ~ Szótár program legyen elérhető! (De ez már Oprendszer függő :) )
    ~ Offline navigáció (de ez már bónusz, ha jól tudom már Androidon is van) (Ne legyen korlátozva, mint a Nokia 720 esetében)
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android, WP
    - Milyen kialakítású telefont keresel? érintős sima téglalap.

    Még gondolkozom a Nexus 4-en is, mert nagyobb a kijelzője így doksi szerkesztéshez jó, a kamera nem rossz (bár van amikor állítólag nem olyan jó) Csak itt ugye nagyon résen kell lenni, és levadászni ha van megfelelő árban :) Szóval szívesen fogadok tippeket olyan 70K-ig is. De az 50K-sokat se kíméljétek tőlem :)
    A válaszokat előre köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák