Hirdetés

  • Elindult a Valorant konzolos zárt tesztelése

    gp Bár a készítők bétáról beszélnek, a játékban aktívak a trófea és achievement rendszerek, lényegében a teljes kiadást kaptuk meg.

  • OneSport OT05 - finomhangolás

    ma Mit hiányoltunk eddig a kedvező árfekvésű kínai bringákból a leginkább? A nyomatékszenzort. A OneSport újdonsága végre megkapta ezt a megoldást.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    Többen írtak nekem privátot, hogy mondjam el, hogy sikerült a T-rexet beletennem a Nicehash-be, majd bezárod a NiceHasht
    Új nicehash fájlrendszeren már nincs ott a nyoma a T-rexnek.
    Először ki kell kapcsolni Nicehashben az auto updateket, pluginekre is.
    Majd letöltöttem itt a Plugins 16.0-ból a t-rexet.
    Megkerestem a nicehash fájlrendszerét (elvileg Appdata/Local/Programs/NiceHash Miner).
    Itt a 'plugins_packages'-be bemásolod a letöltött 16-os T-rex zipfájlt
    A 'miner_plugins' mappába pedig létrehoztam a '03f80500-94ec-11ea-a64d-17be303ea466' nevű mappát, belemásoltam a dll-t a zipből.
    Ezután elindítod a NiceHasht, el kell fogadni a T-rexet mint 3rd party plugint, ekkor létrejönnek a további fájlok, mappák (a fentebb létrehozott hosszú nevű mappában lesz 'bin' mappa, abban '16.0' mappa és abban) majd bezárod.
    Innen letöltöttem a legújabb t-rexet, kicseréltem a 't-rex.exe'-t a 'bin/16.0' mappában az újra.
    Ezt az új 't-rex.exe'-t átneveztem 't-rex-miner.exe'-re
    Letöltöttem az emlegetett youtuber githubjából a miner adapter exe-t bemásoltam 't-rex.exe' néven a 16.0 mappába.
    Elvileg ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák