Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Crus #75443 üzenetére

    95%-ban egyetértek és én sem viszek ilyeneket vissza. Sőt, nekem még a picit nyomott doboz sem férne bele, hogy ott kibontom és adom is vissza...

    De azért ez a kép árnyaltabb mint ahogy lefested. Távollévők közötti szerződésre vonatkozik: épp azért született mert akár nem is láttad mit veszel. Simán lehet eset amikor nem tetszik. Akár emiatt, akár más. Az, hogy közben látsz vmi jelentősen jobb vételt nem igazán más annál mintha adott termékből vmi olyat kapnál amit nem vártál.

    És visszatérve az én eseteimre, ahol próbálok korrekt lenni - talán ilyen nemtetszik visszaküldésem még nem is volt - azért az az élményem, hogy inkább én vagyok sokszor inkorrektül kezelve a "megkötött szerződésemmel" együtt: gyk. nem jön, nem akkor jön, mégsincs raktáron, drágábban lenne, nem úgy jön, nem az jön, más évszám van a garipapíron, várok 2 hetet majd másfél napom van átvenni, amikor én nem tudok érte menni akkor rájuk telefonálok, ők le se sz*rnak a késéssel, stb...

    Morálisan így korrekt ahogy írod, a valóságban tök máshol van az egyensúlyi állapot.

Új hozzászólás Aktív témák