Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mozaart

    aktív tag

    válasz Kvelstadt #74785 üzenetére

    En sose voltam technic-oldalu. Gyerekkent bioniclem volt de az nem technic. Csak nyomokban. :D
    .
    Most hogy felnottem. Ertsd "felnottem". A lepegetom tervezesekor szerettem bele jo par eve. Remekul kiegesziti egymast a brick es technic rendszer.
    .
    Technic nelkul nem lennek kepes egy ekkora monstrumot labra allitani.
    .
    Engem akkor venne meg a Lego ha valoban egy ikonikus Ferrarit pl egy piros vagy sarga F50est epitenenek meg. Azt még én is megvennem. :) Persze valamiert a Daytonara esett a valasztas. Es tudom minden ami kigurul a Ferrari istallojabol az ikonikus. Csak erted. :)
    .
    Hamár AT-AT. Szembe jott velem egy fan video amiben a valaha osszes infot ossze szedte rola a keszito ami felszedheto film / rajzfilm / konyv / videojatekbol. Peldaul nem tudtam hogy volt battle a Kuat Drive Yards-nal. Vagy az egyik videojatekban a Kuat Drive Yardban tudsz menni mikozben gyartjak oket. Annyi info morzsa van benne hogy felbe kellett hagynom. Kulon erdekesseg hogy sok concept art rajz van benne. Peldaul amikor bevezenylik az egyik Osztagot az egyik valamilyen osztalyu Rombolón a Kicsikekbe.

    [ Szerkesztve ]

    AT-AT: https://flic.kr/s/aHsmWKTBXH

Új hozzászólás Aktív témák