Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goran78

    tag

    Sziasztok,

    nemrégiben kértem tanácsot, hogy van-e olyan könyv amelyben az eddig kiadott szettek benne vannak? Kaptam egy kedves fórumtárstól egy ajánlást és én azonnal be is szereztem a LEGO Collector (2. edition) könyvet, melyről most írnok pár mondatot Nektek.
    A könyv 928 oldalas, kb. A5 méret (21 x 15 cm).
    A kezdetektől egészen 2011-ig benne van az összes, valaha kiadott LEGO készlet fényképpel együtt (igaz nem mindegyik készletről van hivatalos kép).
    Olyan, mint egy katalógus, egy oldalon 9 db készlet jelenik meg kép és pár apró infó formájában, ezek pontosan: a készlet száma, megjelenési régió, a készlet megnevezése, darabszáma, gyártási időszak és bizonyos értékelő rendszer (amire nem jöttem rá, mi alapján értékel).
    A könyv ezeken kívűl még a kulcstartókról is ad egy listát fényképekkel, illetve egy sorszámkeresőt is ad a végén (mint egy tartalomjegyzék).

    Fantasztikus kiadvány ajánlom mindenkinek akit vonz a LEGO és kíváncsi, milyen készletek láttak napvilágot 2011-ig.

    A könyv ára kb. 11eFt volt, s kaptam hozzá egy 1978-as kulcstartót is, ami számomra azért óriási dolog mert abban az évben születtem :)

    (a képeken látott LEGO emberek nem a könyv mellé érkeztek, hanem egy 1980-as és egy 1981-es készletből valók)






Új hozzászólás Aktív témák