Hirdetés

Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    Üdv!

    Nemrégiben érdeklődtem vásárlás előtt, választ nem kaptam, de azért sikerült venni egyet :) Úgy indultunk, hogy 75cm helyre be kell férnie, de végül átrendeztük a szobát, és lett egy LG 32LH4000 belőle :) Viszont lenne 3 kérdésem:

    - Fél füllel hallottam róla, hogy meg lehet oldani, hogy USB-n keresztül lejátsza a filmeket is, ne csak a zenét és képeket. Tudna valaki valamilyen iránymutatást adni ezzel kapcsolatban, hogy miként is kellene?
    És ha már itt tartunk, ha nem is ezt, de egy natúr frissítést hogy kell? Mert addig oké, hogy a menüben be van kapcsolva, a frissítés, de hogyan tovább?

    - A másik dolog, hogy összekötöttem az adatlapomon lévő géppel próbaképp. Minden ment elsőre, hang is volt, de 1920x1080@60hz-en volt egy szép fekete keret körbe. Ha átállítottam 59 vagy 61hz-re, akkor meg visszaváltott 720p felbontásra(de itt legalább fullscreen). Végigzongoráztam a frissítési frekvenciákat a CCC-ben, de sehol nem volt hajlandó 1080p-ben full képernyőn működni. Hol a hiba?

    - Az utolsó, hogy mikor meghoztuk, hozzátoltam egy mezei erősítős szobaantennát, hogy kipróbáljam a digitális adást, talált 5 csatornát, de mikor a végén már az analógot kereste jött egy áramkimaradás. Másnap mikor néztem, megvolt az eltárolt 5 digit adó, de mindegyiknél a "nincs jel" fogadott. Elindítottam újra a keresést(többször is), de akkor már nem talált semmit :( Igaz az analógon is elég szarul jöttek be az adók, mert nem sokat ér az antenna, na de ha előtte megtalálta a digit adókat, akkor most mért nem? Ugye nem halhatott meg a kikapcsolástól? :U

    Előre is köszöntem :R

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Aktív témák