Hirdetés

Aktív témák

  • Zsoca_D

    tag

    Na, a sok agyalás és keresgetés után végül megvettem az LG42LK530-at. Webshop-on keresztül vettem. Csak egynél találtam, ott is az utolsó darabot. Azt állították, hogy vadi új, nem szervizelt, stb. Eddig minden jel arra mutat, hogy igazat mondtak. Nem zárkóztak el a pixelhiba kereséstől sem ott a helyszínen, de végül nem vittem magammal a pendrive-ot. Itthon kipróbáltam, és semmi hiba rajta. Egyenlőre én tesztelgetem, később viszem apámnak. A képe nagyon tetszik, a menüje szerintem kifejezetten felhasználóbarát (ami apám "hozzáértése" szempontjából rendkívül fontos). Nekem a hangjával sincs semmi bajom. Összességében eddig több, mint elégedett vagyok. 2 év garanciát adtak. Természetesen webshop-ról lévén szó (EU-s garancia), hozzájuk kell vinni, ha baj van, és ők intézik tovább. Remélem nem lesz rá szükség, de ha igen, én úgy láttam ott a cégnél nagyon korrektek és nem lesz gond.

    Továbbra is fennáll a kérdésem, hogy valamivel esetleg le tudnám ellenőrizni, hogy volt-e már használva vagy javítva?

Aktív témák