Hirdetés

Aktív témák

  • pls111

    csendes tag

    Nekem is lenne egy kérdésem. Rossz a szemen, a távoli TV és a közeli monitor miatt állandóan cserélgetnem kell a szemüveget. PIP-es TV-t keresek, Mindegy, hogy LCD vagy LED csak oda tudjam tenni a számítógépes kép sarkába a TV képet, és ha nem túl nagy igény, fel tudjam cserélni, hogy melyik legyen a fő kép, és melyik a kicsi, továbbá értelemszerűen a hangnál választani tudjak, melyiket szeretném hallgatni.

    Eddig csak Samsungban találtam PIP-est, de részletes leírást arról nem, hogy a PIP melyik bemenetekről megy, melyik a kis kép, melyik a nagy, és mi van a felcserélhetőséggel, meg a hanggal. Valahogy ez a leírásokból kimarad. Rákérdeztem a Samsung képviseletnél, de nem kaptam kimerítő válasz. (Vagy nem tudta a válaszadó, vagy nem akarta bevallani, hogy van olyan, amit egy Samsung készülék nem tud....)

    Egyébként LG párti vagyok, mert rossz a tapasztalatom a monitorok terén a Samsung pixelhibákkal. De az LG típusok közt a kereső nem hozott ki PIP-es találatot.

    Nagyon drága TV-t nem akarok, olyan 1000 - 1100 Ft/képátló centiméter körüli összeget szántam rá.

    Van valakinek valamilyen tapasztalata, javaslata, adata ebben?

    Köszi!

Aktív témák