Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • sede7

    tag

    válasz Item00 #23038 üzenetére

    Szia!
    Ez a jelenség az elöltöltős mosógépemre emlékeztet! :) (Nekem nem volt kedvem szöszölni vele, úgyhogy inkább megszoktam, és a lakás másik végében vagyok, amikor működik - na már most ez egy TV-nél nem igazán tűnik ideális megoldásnak... ;) )

    [ Szerkesztve ]

  • balojazz

    tag

    válasz Item00 #23038 üzenetére

    "Üdv urak!
    Lenne egy nagyon fontos kérdésem: Tehát tegnap hoztam haza az új samu lcd-tv met.
    LE-37A615AF3
    Azt vettem észre hogy bekapcsolás után el kezd ciripelni, ilyen emelkedő magasfrekis hangot ad ki, ez kb 25 percig megy aztán akkor már annyira magas a freki hogy szinte nem is lehet meghallani csak ha nagyon odakagylózik valaki közvetlen a tv elé vagy hátul a táp részénél! Namármost voltam tesóméknál neki 37S62 van otthon, az full kussba van.
    Esetleg ez egy egyedi hiba lenne, vagy a 615 ös széria mindegyik ciripel?? Amúgy a tv nagyon baba, csodaszép kivülről is meg a képe is mesés, blu filmek olyanok mintha ott állnál egy ablak elött, a szinek is csodásak, be lehet kapcsolni az x.v colourt is az is nyom még a szineken.. szal minden frankó, ezt a ciripelést leszámítva! Az üzletben ismerem a srácokat és azt mondták hogy megkérdezték a samu szervizes embert és az azt mondta hogy vissza kell venni a háttérvilágitásból és akkor megszünik, na én ezt kipróbáltam, levettem 0 ra de semmi ugyan olyan maradt.
    Lehet nem volt jó vétel ez a samu ?? Nyugtassatok meg hogy csak ez a példány ilyen nem az egész széria,mert nagyon tetszik ez a cucc!
    Írja meg valaki legyen szives aki tud valami infót erről. Előre is köszönöm szépen!!"

    Egyedi probléma. Ilyenem van 2 hónapja, és nem ciripel, tök néma. A backlight-tal összefügg ugyan a problémád, de nem szűnik meg, ha 0-n van. Valami a táp-háttérvilágítás körben szar. Egyes LCD-k betegsége: egy adott típuson belül nem tudni, melyiknek van. Ettől még hibátlan a TV, garanciálisan nem kezelik. Még szerencse, hogy nincs benne ventillátor...

    Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

Aktív témák