Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ironizer

    tag

    válasz Cheesy #9172 üzenetére

    Teljesen komolyan mondtam. "A recession is just a big sale – on almost everything.". Aki pénzügyileg tudatos, annak a válság egy jó lehetőség, nem pedig probléma.

    A lakásméret témához: ez is egy nagy dilemmám, sok minden mással egyetemben a lakásvásárlással kapcsolatban. Alapvetően én nyaralókat/hétvégi házakat nézegetek, pontosan azért, mert a "sima" házak nagy része, sok nm, sok szoba, míg a nyaralók kisebbek, és persze nem utolsó sorban olcsóbbak is, meg természetközelibb környezetben is vannak, ami nálam prioritás. Nem akarok olyan házért/helyért fizetni, amit aztán nem használok ki, meg csak a terhemre van (takarítás, fűtés, stb) Az a kategória, amit én nézegetek, az nagyrészt 50-60nm között mozog, most is van egy, amire felfigyeltem, 54nm. Simán elégnek kéne lennie 1 személyre, és számomra még vmi romantikája is van a kis házikóknak, de azért nekem is vannak aggályaim, hogy milyen lehet valójában egy ilyenben élni. Nagyobb házban élni jobb, ez nem is kérdés, nyilván mindenki minél több helyet szeretne, a kérdés csak az, hogy megéri-e, meg megteheti-e.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák