Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz bilimbalam #19918 üzenetére

    "De lakásnál nagyon nem lehet mit variálni. Van pár órád kb eldönteni hogy kell-e vagy sem, vagy jön más.."
    Ha valaki ilyesmivel probal nyomast gyakorolni ram, az kapasbol gyanus. Ha meg elviszi mas, mert kevesbe alapos mint en, hat akkor elvitte. Majd lesz mas. Egyebkent az utobbi idoben van meg egyaltalan ilyen, hogy orakon belul elvisznek lakast barhol is Magyarorszagon? Engem meglepne. Akarhol figyelem a lakasokat, nem tunik ugy, mintha orakon belul elkeltek volna. Egesz elmult evbol egy esetre emlekszem, amikor egy hetig volt fenn valami jo aron, de ott ki is derult, hogy az volt az elado strategiaja, hogy aron alul rakta fel, majd az elso ket jelentkezot meglicitaltatta. Szoval igazabol nem volt fenn jo aron, hanem a jo ar csak honeypot volt.
    "Én pl barátnőmet vittem megtekintésre, nem tudom szüleimnek ebbe semm ibeleszólása nem lett volna, és nem is szakértők. Felnőtt ember vagyok, már nem anyuval kézenfogva járkálok."
    Ezt most vesd ossze azzal, amit irtam... (segitek, pl. a baratnore is altalaban csaladtagnak szokas tekinteni, foleg ha meg lakas vasarlashoz is kikered a velemenyet.)

    I am having fun staying poor.

Új hozzászólás Aktív témák