Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inhouse

    őstag

    válasz 7Sony7 #141843 üzenetére

    Nem tudsz olyan rés mentest építeni, ahova nem jutnak be, esélytelen. Meg kell őket fogni és nem ejtünk túszokat... :(
    Egérfogó, ragacs...és ha van lehetőség, akkor a kerti helységekbe is. Hátha hamarabb találnak oda és nem jutnak fel. Anno mi is küzdöttünk, nem bírtam napokig aludni, mert rohadt idegesítő a rohangászás. Kitapasztaltuk, hogy van a padláson 2 forszírozott pont, oda van rakva házi készítésű csapda, és ragacs csalival. De lent a kerti helységekben is van 1-1. Az elmúlt hetekben indultak, a lentiekben hetente 1-2-t fogunk, szerencsére a padláson nincs rohangászás. Én hallottam régebben olyat, hogy felderítőket indítanak. Ha visszatér és érdemes, oda vezeti őket. Ha nem tér vissza, nem tudják, hogy hol volt. Persze néha oda-oda téved 1-1 megint. De tavaly megszívtuk, a kerti tusolós helységben tartottam egy zsák kutyatápot. Mire észrevettük, hogy nem stimmel valami (apró kis lukak a zsákon), már hemzsegtek. Most már nem emlékszek pontosan, de 30 feletti létszámot fogtam, mire elcsendesedett...megtaláltam, 36db! Már volt 1-2 kicsi is. Nem győztem újracsalizni a csapdát, már az előzőleg lerakottban 2-3 is volt. Azóta a kutyakaja egy zárt laminált ládában van, és mindenhol csapdák.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv Inhouse

Új hozzászólás Aktív témák