Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    Figyelem Mindenkinek! - NAV akció

    Elég alattomos helyzetbe kerültem majdnem, igazából csak a saját szemfülességemnek köszönhetem, hogy pár rámragadt szutyok miatt a NAV nem akciózott le...

    Történet:

    Volt még itthon 3-4 db memóriakártyám, nem kertelek párat el is adtam. Pár napja jött egy megkeresés ,egy inaktív , de tavalyi regisztrációs tagtól Hardveraprón. Kellene neki microSD / pont annyi és olyanok, amik itthon voltak, a legdrágábbak persze./

    Megbeszélt találkozó lett volna a városomban ma, de épp Kecskeméten voltam, és mondta, hogy neki még előtte ott van dolga,

    Felhívtam, hogy Kecskeméten vagyok, odaadnám, ne kelljen vinnem tovább a microSD-ket. Nem volt jó neki, pedig bőven idő előtt szóltam.

    Visszaértem a városomba, szóltam neki, hogy rendben.

    Találkoztunk egy benzinkúton, de nem volt nála pénz, pár ezres hiányzott. Ami furcsa volt:

    - Első kérdés: itt van-e minden?
    - Második dolog: egy fehér Kia Ceed kombi, nappali menetfénnyel áll a benzinkút bejáratánál, de nem tankol, és nem shoppol.

    Tovább mentünk, mondtam hol a bank, kerültem kettőt motorral, mert gyanús volt a dolog... Mire odaértem a bankhoz, ott álltak ők az autóval, és ugyanaz a Kia Ceed kombi....

    Felvette a pénzt, de megjegyeztem, hogy követ egy autó, mit tudnak róla, mert ha ez egy NAV-os akció, akkor köszönöm, de megtartom magamnak a kártyákat...

    Ja előtte a cimborája megkérdezte mi ez amit árulok: mutattam egyet, kérdés: van még?

    Javasolta , hogy menjünk akkor el egy másik helyre. Mondtam rendben.

    Ismét gyanakodtam / hát bazki ezek után? /, és kerültem kettőt ismét motorral... A csávó az autóban telefonált.. a Kia elindult, majd visszaparkolt, meglátott engem, és mutatta, hogy ott vagyok... Khm...

    Rendben, azért kerültem egyet, a kertek alatt... a Kia elindult, a másik autó is a megbeszélt hely felé...

    Milyen érdekes a Kia ismét feltűnt, egy bevásárlóközponttal arébb... Na ekkor kertelés nélkül közöltem a megbeszélt helyen, hogy nincs semmim eladásra, és köszönöm a lehetőséget, de NAV-os akcióban nem veszek részt....

    A koma szemrebbenés nélkül azt mondta rendben, semmi akadékoskodás...

    Bárkinek, aki rám ír, elárulom a fórumtag nevét, illetve a kocsi rendszámát is!

    Befejeztem a külföldi rendeléseket...

    :W

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

Új hozzászólás Aktív témák