Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joe979

    aktív tag

    válasz Teplic #24090 üzenetére

    Nincs gond :) Imádom a Dunát :) Zseniális az egész, engem is olyan 5 éve fertőzött meg.
    Csak pár apró gondolat amiket írtál. 150 körüli súlyokkal nagyon jól eltudsz lenni.
    Érdekes , hogy van régebbről 90-es , formára nem tudom pontosan milyen, de nem is
    láttam mostanában boltban. Még webshoppban rendeltem jó pár éve, a 2DB volt/ 250
    környékén, szóval BAGÓÉRT :) akciós is volt. Be is rendeltem az összeset ami volt
    nekik, sajna már csak pár csomaggal volt nekik ... Majd rakok később képet róla ha
    otthon leszek. Valamiért ez a forma bevált nekem.Viszi a víz rendesen,de nem vészes,
    néha szeretem ezt, legalább nagyobb területet jár végig :)

    A fonottat nagyon ne. lehet egy-két napig okés lesz, de kimész újra, dobsz ugyanoda
    és úgy elakadsz csak pislogsz . Vághatod el, és több ezer forintot kidobtál az
    ablakon ! Inkább vegyél egy tekercs 30-as vagy 40-es kanócót.De egy jó nagy spulnit
    , mondjuk amin van kapásból vagy 1000méter . A Sufix Tritanium egész jó, nekem ez
    van. Lehet használod, vagy 2 vagy 3 szezonon keresztül is !

    Két bottal macerás lesz a peca nagyon! Első időkben kezd egy bottal, megszokod úgy
    is, és ha szükségét érzed egy második pálcának, akkor érdemesebb majd akkor
    megvenni.

    A sóderos rész, egy másik világ, ott azért jobban szokott menni az etetőanyagos
    peca. Ott az megy jobban. Pont a szakasz adottságok miatt. Ha a Jászai a cél, oda
    fölös, viszont az ottaniak azt mondják, hogy nagyon harcsás rész! Viszont
    rengeteg kis harcsába lehet belefutni, bárhol, olyan fél kilóig. De
    akkor simán jöhet 2 vagy 3 is, pillanatok alatt. Volt olyan év, mikor rengeteg Bucó
    is jött :)

    Szerintem ez a százas szeg, nem megoldás, nagy hurkos szerelésnél nem tudod
    használni. Amilyen egyszerű olyan hatékony, és pikpak megköthető. Bár mostanában
    sokat látom , a házi öntésű hatszögólmokat is. Csúszón. Ezzel én nem barátkoztam meg.

    A lényeg, sokat járj ki, lehet lesz vagy 10 alkalom mire fogsz normális halat, de
    lehet elsőre is kegyeibe fog a Duna. :)

    Szissz

Új hozzászólás Aktív témák