Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pttypang

    veterán

    Haha, megvolt az uj, varosi gumival megtett elso par km..
    A Bükkben. ;]
    75 km környéke, amint lehetett, letertem az aszfaltrol, majd adtam neki, 2 col, 4 bar, sziklás, köves, saras utak. Felfelé, lefelé, ide-oda.
    Azon kívül, hogy eléggé elszoktam már attól, hogy bizonyos helyzetekben milyen tollpihe szeruen repked a kerekpar hatulja ide-oda a keskeny gumival, nem volt vészes.
    Tudom ajánlani mindenkinek, aki szeretne leejtőzés közben azon morfondirozni, hogy vajon ha egész nap köveken, sziklákon kínozta a gépet, vajon ha most tengelytörés következik be, mekkora ívben repülne a völgy oldalának?
    Legközelebb megint valami ballonos, erre való gumit veszek, ezzel biztosan nem fogok bohóckodni, még jó, hogy egész jól éreztem a határokat.

    Nagy tömeg volt az átlaghoz képest, de a látvány kárpótolt, nagy élmény volt. [link]
    Nem erőltettem a fényképezést, ezt úgyis élőben kell látni.
    Miskolc - Majláth - Lilla - Ómassa - Jávorkút - Bánkút - Miskolc volt az útvonal.
    A lusta völgyben onnan tudod, hogy lassítani kéne, mert így bajos lesz a kanyar, hogy hirtelen feltűnik a mohamező az úton és a kerék elkezd csúszni egy kis fékezésre is ;]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák