Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasinger!

    nagyúr

    Az olyan esetek veszik el a kedvem a kerékpározástól, mint a mai:

    Az eset úgy történt, hogy Vácon jelenleg a bicikli út melletti úton ki vannak rakva árusok, így viszonylag nagy a tömeg most arra, még a bicikli úton is. Mondjuk pont délben voltam, így nem volt akkora forgalom. Ebből kifolyólag nem mentem gyorsan, kb. 15 KM/h-val mehettem, előttem egy anyuka volt a gyerekével, jóval előtte csöngettem nekik, erre BALRA kezdenek el kitérni (MIÉRT?), oké akkor átsorolok jobbra, na erre Ők is arra jöttek vissza elém. Itt elkezdtem satu fékezni, de pont akkor locsolták fel az aszfaltot, így a slick gumikkal esélyem sem volt elfordított kormánnyal megállni ilyen hirtelen, pedig ahogy írtam gyorsan se mentem.. Elestem és lehorzsoltam a jobb oldalamat, kicsit véreztem de semmi extra. (váll, térd, kéz) Természetesen meg sem álltak, hátranéztek és mentek tovább. Persze került karc a kerékpáromra is, de nyilván ez senkit se érdekel. Egy kérdést nem tett fel, hogy minden rendben van-e. Az egész esetből semmi következtetést nem vont le, Ő mindent jól csinált, ha meg leordítom, akkor én vagyok a bunkó biciklis...

    A következő megjegyzéseket kérem mellőzni: Ne bicikli úton menj, hanem közúton. (Nem szeretek főúton menni kamionok és több tonnás autók mellett, mert ha ott valami hasonló eset miatt esek akkor nem horzsolással végzem...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák