Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz Mr.Csizmás #584 üzenetére

    Ludsimon youtube csatornáján ott az ő kamerája. Annak különböző módosításos okosításai/fejlesztése és rengeteg videó. RD32II-t használ.

    (#607) peter9228: Konkrétan le se sz*rja a rázkódást. ;) A hidraulika csövet gondosan kell elvezetni, hogy se esésnél se megcsuklásnál ne szakadjon el, illetve ne törjön meg. Ugyan akkor nem lehet túl ráhagyósan se nehogy egy kóbor faág letépje. Egyébként én már borultam ilyen fékkel és körbefordult a kormányon a cső, megfeszült és berogyott két helyen, de utána még több száz km-t elmentem vele, aztán éves légtelenítésnél cseréltem. Egy jó hidrás féket évente max. egyszer kell légteleníteni/után tölteni/beállítani. Azt mondják, hogy minden második évben érdemes olajat cserélni, erről passz. HS11-hez érdemes a fekete/zöld úgymond 4évszakos/kompozit fékbetétet használni. A gyári fekete bazi jól fog, de ott nem a betét kopik, hanem egy olcsóbb felnit simán ledarál. :DDD A kompozit az kopik és ugyanúgy fog, plusz a felni is megmarad. Ja felniből azért érdemes egy normális/átlag duplafalut venni, szimplára teljes felelőtlenség rárakni, úgy összerogyik, hogy leugrik róla a gumi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák