Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz sanzi89 #299 üzenetére

    Én 110k-ért vettem ugyanilyet újonnan, 3 éve. Ezzel kezdtem el biciklizni, belépőszintre / városban tökéletes szerintem (egyelőre garázsban áll, de jó eséllyel be lesz fogva majd városi rohangálósnak, illetve túrabiciklinek ha bármelyikre igény lesz). Ha csak simán túraszerűen tekergetni akarsz vele, akkor tökéletes. De pl. kiállva az akkori 90-95kg-omat a teló nem bírta el rendesen, érezhetően hajlott az egész bicikli (bele is ért olyankor a fék), mondjuk valószínűleg legkeményebbre állítva nem lett volna ezzel se gond (csak akkor meg tényleg semmit nem ér a teló). De amúgy fékek, váltók, stb-k rendben voltak (ha nem akarsz tőlük csodát várni, mégiscsak totál belépőszint minden rajta). Nem írja hány éves a bicikli, sem hogy mennyit ment, szóval hajtást nézd végig mennyire van elkopva, de szerintem egy 10k-t lehet belőle alkudni személyesen.
    Megmondom őszintén, én se adnám el 40-50k-nál olcsóbban az enyémet, szóval kétlem, hogy sokkal kevesebbért be tudnál szerezni ehhez hasonlót (mégegyszer mondom, ha nincs széthajtva), kivéve ha valakinek nagyon kell a pénz.

    evilskati:
    Országutit tudom megerősíteni, annyi kommenttel, hogy 54, 56 is beleférhet, de inkább az 55-öt célozd meg (csak mert nem minden vázból van 55-ös)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák