Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz f4lcon #274406 üzenetére

    A DoktorBike-ról csak annyit (ami nem feltétlenül a teljes bagázst jellemzi, csak azt az egy seggfejet, akihez én mentem), hogy bevittem a bicajomat, mondtam, a problémáimat, srác ránézett undorral, majd megjegyezte, hogy 'dehát ez egy épített bicaj!' (CUBE AMS 130 Pro alapok, XTR kerekek, XT hajtás)' Mondom igen, és? Ez a baj, ezt kellene megcsinálni!!! Hagyjam ott. 3 óra múlva mehettem érte, konkrétan semmit, de SEMMIT nem csináltak vele, majd itthon derült ki, hogy minden ugyan olyan szar mint előtte, de legalább 5000Ft-al rövidebb lettem (bár gondoltam, hogy ez nem fedi a teljes szervizet). Szóval most vagy az adott faszfejnek nem fűlött a foga a munkához vagy a teljes DoktorBike csak csillivili, egyedi, extrém és/vagy mainstream dolgokat javítanak, amihez a sarki fűszeresnél is van alkatrész vagy ha munka is van vele, de marketingnek jó a facebook falukra, hogy ők az adott presztizs darabot javították! Márpedig nézegettem a fb falukat és ha ilyen 1993-4-5-ös kiadású teleszkópokat is a halálból képesek visszahozni, akkor egy Manitou ami full rendben van, csak tömítései öregedtek el, nehogy már kifogjon rajtuk!

    #274408 HEAHEA: Rákérdezek náluk mi a helyzet!

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák