Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz 6030D #264825 üzenetére

    Ezzal arra reflektáltam, hogy ez a Castelli mennyire túl van reprezentálva. Még a hivatalos honlap is azt írja, hogy a világ legjobb márkája.. :U
    Hétvégén is Dobkőn volt egy csávó, olyan meze volt, valami rikkító szín, és egy akkora skorpió logó, ami az űrből is látszott szerintem. Néha olyan érzésem is van, hogy Csobánka felől, biztos kint állnak az "ellenőrök" és csak full Castelli cuccban engedik fel a bringásokat. Mi prolik szerencsére Marótról mehetünk bármibe. :D

    Nekem a cipőm NW, de elég alap cucc. Elvagyok vele. Bár én nem vagyok finnyás ezekre a dolgokra. Én megvettem februárban a bringát, beállítottam az ülésmagasságot. Vettem ilyen-olyan cuccokat, és tekerek. Azán most így ~6000km után se kényelmetlen igazán semmi. :U Örülök is ennek, mert amúgy azért a pénzem sem végtelen, szóval nem biztos, hogy megengedhetném magamnak, hogy mindent kipróbáljak. Lehet egyébként, hogy pont ezért is vagyok ilyen, hogy minden jó nekem. ;)

    Egyedül a Santini mezekkel szeretem kényeztetni magam.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák