Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Friczy #264279 üzenetére

    Disc? Gondolom nem próbáltad az ALR-t, ahogy én sem, ezért semmit nem zárnék ki. Az SRL verzió kapta meg a könnyű top karbon vázat, az olcsóbb SL súlya azonos az alu ALR-ével. Manapság a top alu vázak menettulajdonságait is úgy lövik be a mérnökök, ahogy akarják, szóval lehet, hogy az ALR kényelmetlenebb, de az is lehet, hogy nincs különbség. Itt pl. dicsérik az ALR menettulajdonságait is. Most nem lehúzni akarom a bringádat, főleg úgy nem, hogy életemben nem ültem hasonlón sem, inkább arra próbálok kilyukadni, hogy a top alut már rég nem kéne vakon lesajnálni, mert tesztek szerint meglepően jók, viszont esztétikailag és aerodinamikában nyilván lemaradnak. A múltkor is kaptam a fejemre, hogy lesajnálom a karbont, pedig nem ez volt a célom akkor sem, hanem arra próbáltam rávilágítani, hogy a high end alu review-ek szerint simán pariban lehet a drágább belépő karbonnal, így megfontolandó alternatíva. Valaki kipróbálhatna már egy belépő Speci Epic HT-t és egy Chiselt is vagy valami, hogy fény derüljön az igazságra.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák