Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz hoffman_ #254 üzenetére

    más. szívok itt a nyeregcsővel és stucnival...

    a mostani nyeregcsövem helyére szeretnék egy könnyebbet/szebbet, mert most egy nagyon gagyi van. valami ritchey-t nézegettem 4-8k között. a baj ott van, hogy nincs méret. azok a csövek, amik tetszenek, azok legalább 27.2-esek, kisebbet gyakorlatilag nem is találok. neten utánanéztem, elvileg 28.6-os cső kell a Royalba, de ez baromság, most mértem, vonalzóval felületesen 25mm jött ki átmérőre, ha centivel mértem kerületet, akkor abból számolva(8,2cm) pedig 26,1mm a nyeregcső külső átmérője. így tehát fogalmam sincs, hogy hol nézzek. szerintem a 26mm jó érték, de nem találok ilyet...

    ugyanez a kormányfejre. 1 1/8 a-head, viszont 25,4mm a befogó. erre megintcsak nem létezik vállalható minőségű ritchey vagy hasonló stucni, nem hogy még olyan is legyen, ami tetszik. illetve 20 ezerért van, de azért az sok, 4-6 a teteje.

    ötlet? :F

    mod:

    ja, és kimaradt. nyáron szeretnék spd-re váltani. egy m520-as pedált szeretnék, és ezt a cipőt néztem hozzá. olyan 85-15 lenne a bringa-séta arány, és fontos, hogy ne atom bringásnak nézzen ki. ez szerintetek megfelel? vagy esetleg más alternatíva? szívem szerint rászánnék 30k fölött, de csak 15 körüli pénzem lesz. mármint a cipőre külön.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák